Filmowanie  z powietrza

Pracujemy na terenie całej Polski. Łącząc najnowszą technologię lotniczą z naszymi wysoce umiejętnościami i doświadczeniem, zapewniamy efektowne filmowanie z powietrza w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to na wsi, w mieście, w dzień czy w nocy.

Filmowanie dronem

Bezpieczeństwo lotów

Wszystkie komercyjne drony latające w Polsce podlegają zasadom i przepisom Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC). Jesteśmy legalnymi pilotami zatwierdzonymi przez ULC. Oznacza to, że odbyliśmy szkolenie dotyczące tajników latania dronem, rozumienia procedur bezpieczeństwa i oczekiwanych kontroli, wymogów prawnych dotyczących lotu oraz mechaniki związanej z lataniem bezzałogowym statkiem powietrznym w operacjach komercyjnych.

Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) jest organem zarządzającym, który nadzoruje i reguluje wszystkie aspekty lotnictwa cywilnego w Polsce. Upewnij się, że zatrudniasz pilota zatwierdzonego przez ULC, zapewni Ci to bezpieczeństwo i pozwoli na realizację Twojego projektu zgodnie z obowiązującym prawem.

Formularz kontaktowy:

Doświadczenie

Jesteśmy nie tylko pilotami, ale także doświadczonymi filmowcami i fotografami, co oznacza, że nie tylko znamy zasady panujące na niebie, ale także wiemy, jak robić niesamowite ujęcia. Pomyśl o nas jak o latających operatorach, którzy rejestrują każde ujęcie z korzyścią dla Twojej marki. Mając ugruntowane doświadczenie w tworzeniu treści w internecie, telewizji i filmach, jesteś w dobrych rękach.

Wyprzedź konkurencję

Zapewnienie klientom jak najlepszej obsługi jest kluczem do zarządzania sprzedażą ich nieruchomości. Film z lotu ptaka zapewni Ci zainteresowanie kupująchych, którego nie mają zwykłe ogłoszenia. Pomoże zachęcić ich, zapewniając jednocześnie zupełnie nowe doświadczenie sprzedaży.

Jakość

Filmujemy w rozdzielczości Ultra-HD 4K przy użyciu najnowszej technologii stabilizacji kamery. Nasz zdalnie sterowany system gimbala zapewni płynne ujęcia z drona nawet w trudnych warunkach.

Usługa filmoania z drona to przede wszystkim osiem najskuteczniejszych wzorców lotu drona, których używamy do filmowania, oraz techniki, które łączymy z tymi wzorami lotu, aby stworzyć ciekawy materiał filmowy.

Rodzaje filmów z powietrza:

  • Filmy dla agentów i właścicieli nieruchomości komercyjnych

  • Reklamy i promocje stron internetowych

  • Ziemia na sprzedaż

  • Filmowanie z powietrza imprez i wydarzeń sportowych

  • Turystyka, podróże i hotelarstwo

  • Mapowanie 2D i 3D

Korporacyjne produkcje wideo

Korporacyjne materiały wideo z powietrza mogą być kluczowym elementem każdej biznesowej strategii marketingu cyfrowego. Krótki, dwuminutowy film pozwala widzowi zrozumieć Twój biznes i poznać Twoje produkty i usługi. Niezwykle ważne jest, aby przyciągnąć uwagę widzów w ciągu pierwszych 5-10 sekund za pomocą ciekawych obrazów.

Usługi filmowe dronem obejmują filmowanie, edycję wideo i zdjęć lotniczych, czyli pełną produkcję filmu. Wykorzystując nasze umiejętności i doświdczenie współpracujemy z Tobą od początku do końca procesu twórczego, aby stworzyć doskonały film z lotu ptaka.

filmowanie dronem
filmowanie dronem

Etapy realizacji filmu

  • Planowanie zdjęć - Tworzymy scenariusze, storyboardy, listy ujęć, plany filmowe i nie tylko. Oznacza to, że wiesz, jak będzie wyglądał Twój film, zanim rozpocznie się nagrywanie.

  • Filmowanie - Mając solidny plan, tworzymy Twój film. Połączenie naszych umiejętności z technologią klasy kinowej gwarantuje, że każde ujęcie wygląda świetnie.

  • Montaż i postprodukcja - Tutaj składamy Twoją historię i tworzymy jej najlepszą wersję. Udoskonalony dodatkowo przez grafikę, lektora, muzykę, projekt dźwięku i korekcję kolorów, czynimy z tego spójną całość. Tworzenie filmów może być skomplikowane, ale chcemy, aby dla Ciebie było to proste. Dbamy o każdy aspekt związany z produkcją wideo; od odkrywania marki, przez pisanie scenariuszy, aż po edycję ostatecznego filmu. Rozumiemy, w jaki sposób chcesz komunikować się ze swoimi odbiorcami i tworzyć treści, które będą chcieli oglądać. Po prostu dodaj swoją historię, a my zajmiemy się resztą.

Filmowanie nieruchomości z powietrza

Ulepsz swoją ofertę nieruchomości lub gruntu i pokaż ją potencjalnym nabywcom z zupełnie nowej perspektywy. Wykorzystując filmy 4K, nasze drony mogą zabrać kupujących w wyjątkową podróż po ich kolejnym zakupie.

Możemy dostarczyć filmy lotnicze w wysokiej rozdzielczości 4K, aby zapewnić niewiarygodnie wciągające wrażenia dla tych, którzy chcą kupić kolejną nieruchomość. Lecąc na wysokości do 120 m, drony mogą uchwycić ogromne obszary lądu, których filmowanie naziemne nie byłoby możliwe.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt i zobaczyć, ile będzie kosztował.