Fotografowanie z powietrza

Jesteśmy ekspertami w realizacji zdjęć z powietrza za pomocą naszych najnowocześniejszych dronów DJI. Od przeglądów placów budowy, nieruchomości, festiwali po inspekcje lotnicze, nasza praca obejmuje wiele sektorów biznesowych i stale się rozwija. W pakiecie z naszymi innymi usługami czyni to nas kompleksowym dostarczycielem wszystkich Twoich wymagań fotograficznych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość.

Zdjęcia panoramiczne z drona

Licencja Urzędu Lotnictwa Cywilnego

Jesteśmy legalnymi pilotami zatwierdzonymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Oznacza to, że odbyliśmy szkolenie dotyczące tajników latania dronem, rozumienia procedur bezpieczeństwa i oczekiwanych kontroli, wymogów prawnych dotyczących lotu oraz mechaniki związanej z lataniem bezzałogowym statkiem powietrznym w operacjach komercyjnych.

Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC) jest organem zarządzającym, który nadzoruje i reguluje wszystkie aspekty lotnictwa cywilnego w Polsce. Upewnij się, że zatrudniasz pilota zatwierdzonego przez ULC, zapewni Ci to bezpieczeństwo i pozwoli na realizację Twojego projektu zgodnie z obowiązującym prawem.

Inspekcje dachów z drona

Inspekcje i przeglądy z powietrza dronami doskonale sprawdzają się podczas inspekcji dachów zarówno nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkalnych, stadionów, kominów, turbin itp. Szybki, bezpieczny i ekonomiczny sposób na gromadzenie danych dla Twoich projektów.

Formularz kontaktowy:

Zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka

Produkujemy zdjęcia nieruchomości z drona w wysokiej rozdzielczości dla agentów oraz właścicieli nieruchomości mieszkaniowych. Zdjęcia z lotu ptaka oddają skalę nieruchomości, gruntu, ogrodów i otoczenia w szerszym kontekście, co daje potencjalnym nabywcom lepszy ogląd i zwiększa Twoje szanse na spprzedaż. Dzięki temu Twoje portfolio nieruchomości wyróżni się z tłumu na stronach: otodom.pl, gratka.pl, morizon.plrynekpierwotny.pldomiporta.plobido.plnieruchomosci-online.pl,.

zdjecia z drona dachow
zdjecia z drona dachow

Fotografia lotnicza placu budowy

Fotografia lotnicza placu budowy może pokazać każdy etap inwestycji, od planowania, fundamentów, wiechy na budynku, aż po jego ukończenie. Nie ma lepszego sposobu na uzyskanie poglądowego przebiegu budowy niż za pomocą zdjęć lotniczych.

Comiesięczne zdjęcia postępów są wykorzystywane do tworzenia pełnych obrazów 2D terenu, które można wykorzystać do dokładnych pomiarów i wykorzystania w połączeniu z tradycyjnymi metodami pomiarów ilościowych.

zdjecia dronem plac budowy
zdjecia dronem plac budowy

Wirtualne spacery z drona

Zdjęcia sferyczne zrobione dronem można połączyć w niesamowity wirtualny spacer z lotu ptaka. Realizujemy widoki w 360° z drona do 120 m. To fantastyczny sposób na zaprezentowanie Twojej firmy z góry, któy świetnie sprawdza się jako widok wprowadzający do wirtualnej wycieczki. Uchwycone i połączone w jeden spacer zdjęcia sferyczne z lot ptaka są szczególnie przydatne w przypadku większych obiektów, takich jak szkoły, ośrodki sportowe, uniwersytety i hale komercyjne. Widok z góry oferuje unikalną perspektywę, od której Twoi klienci mogą rozpocząć zwiedzanie Twojej firmy. Zawierają one linki do kluczowych obszarów i lokalizacji.

Marketing nieruchomości komercyjnych z wykorzystaniem dronów

Jeśli sprzedajesz lub wynajmujesz nieruchomość komercyjną, masz teraz możliwość w opłacalny sposób dodawać do ogłoszenia zdjęć lotniczych: biur, parków handlowych, jednostek przemysłowych, fabryk, farm i gruntów. Daj potencjalnym nabywcom prawdziwą perspektywę przestrzeni, uwzględniając materiały marketingowe z dronów.

Zdjęcia 360° z lotu ptaka

Nie tylko tworzymy zdjęcia 360° na ziemi we wnętrzach, ale możemy je nawet robić na niebie z perspektywy lotniczej. Świetne do prezentowania dużych przestrzeni, takich jak parki rozrywki, hale komercyjne itp. Zdjęcia sferyczne z drona można połączyć z wirtualnymi wycieczkami, zapewniając klientom wciągające wrażenia.

zdjecia z drona warszawa
zdjecia z drona warszawa

Atrakcje turystyczne z lotu ptaka

Ponieważ zdjęcia z drona stają się coraz bardziej popularne, coraz więcej części świata jest fotografowanych z tej wyjątkowej perspektywy. Wiele miejsc, które przez lata fotografowano z ziemi, z nieba wygląda jeszcze wspanialej. Zdjęcia sferyczne z lotu ptaka, które można umieścić na Google Maps pozostają tam dostępne dla każdego w każdej chwili.

wirtualny spacer z lotu ptaka
wirtualny spacer z lotu ptaka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt i zobaczyć, ile będzie kosztował.