Wirtualne spacery sprawdzają się w wielu branżach, ich główną zaletą jest prezentacja przestrzeni w 360 stopniach, czyli nowatorski i zachęcający sposób promocji oferty i usług związany z różnymi dziedzinami biznesu. Z naszych realizacji do tej pory skorzystały: restauracje, centra handlowe i kulturalne, salony fryzjerskie i kosmetyczne, studia graficzne i fotograficzne, hotele, obiekty turystyczne, szkoły i nie tylko. Sprawdź, jak najlepiej zaprezentować Twój dom, mieszkanie, biuro, salę konferencyjną, bankietową, czy punkt usługowy.

REALIZACJE

wirtualne spacerywirtualne spacery
wirtualny spacer po muzeumwirtualny spacer po muzeum

Wirtualna turystyka

Odbiorcy wirtualnego spaceru mogą sprawdzić miejsce swojej docelowej podróży bez konieczności odwiedzania go, co oznacza, że nie są ograniczeni logistyką podróży, względami bezpieczeństwa i tym, czy miejsce to jest w danej chwili otwarte. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest np. wirtualna wizyta w hotelu, w którym chcielibyśmy się zatrzymać, lub muzeum, które chcielibyśmy w przyszłości odwiedzić.

Wirtualne spacery

Wirtualne prezentacje wnętrz mieszkań i domów wraz z przestrzenią wokół. Wirtualna wycieczka sprawia, że potencjalni klienci będą chcieli odwiedzić restauracje, siłownie, salon fryzjerski w przyszłości i oznacza, że mogą łatwo dzielić się spostrzeżeniami na ich temat z przyjaciółmi i rodziną lub udostępniać adres wirtualnego spaceru znajomym w mediach społecznościowych. Wirtualny spacer będzie połączony z wizytówką Twojej firmy w Google Maps lub dostępny na Twojej stronie www, czy Facebooku. Dostosujemy go do Twoich indywidualnych potrzeb z wyróżnionymi punktami informacyjnymi (hotspotami) w postaci zdjęć, filmów, linków, plików dźwiękowych i innych funkcji.

filmy i zdjęcia dronemfilmy i zdjęcia dronem

Zdjęcia i filmy z drona

Realizacje filmowe i fotograficzne, zdjęcia z powietrza, reportaże, materiały promocyjne, wydarzenia, materiały dokumentacyjne, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia 360 stopni i wiele więcej. Zdjęcia sferyczne z drona mogą być również doskonałym uzupełnieniem wirtualnego spaceru, pokazując całą okolicę wokół twojej nieruchomości. Rzuć okiem na przykładowe realizacje.

realizacje filmowerealizacje filmowe

Realizacje filmowe

Filmy promocyjne to najlepsze narzędzie marketingowe. Pozwalają zbudować pozytywny wizerunek swojej działalności, pokazać produkty lub oferowane usługi. Profesjonalny film promocyjny to nowoczesna wizytówka firmy i doskonała reklama, która zachęca odbiorcę do zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt i zobaczyć, ile będzie kosztował.