Wirtualny spacer cena

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Gdybyśmy mieli wybrać jedno pytanie, które wielokrotnie zadają nam nasi klienci, to z pewnością jest to cena wirtualnego spaceru. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpływać na cenę wirtualnego spaceru, odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest prosta. Z tego powodu stworzyliśmy przewodnik, który pomoże Ci określić koszt wirtualnej wycieczki, wyjaśniając czynniki, które na niego wpływają, za pomocą cen i przykładów.

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Cena wirtualnego spaceru decyduje o tym, czy jest on właściwym wyborem dla Ciebie, Twojej firmy lub mieszkania, które chcesz zaprezentować. Wpływa również na to, jakie funkcjonalności otrzymasz i jaki rodzaj wirtualnego spaceru będzie dla Cibie najlepszy.

Nie wszystkie interaktywne prezentacje są takie same, dlatego ważne jest, abyś wiedział, co możesz otzrymać za swoje pieniądze. Niektórzy mylą wirtualne spacery 360° z wideoprezentacjami. Wyjaśniliśmy różnicę, abyś dokładnie wiedział, czego potrzebujesz.

Kiedy badasz koszt wirtualnego spaceru oraz rodzaje i korzyści, jakie z niego płyną, pamiętaj, że celem tego rozwiązania jest działanie w twoim konkretnym przypadku. Aby to osiągnąć, musisz opracować wstępny budżet i plan oraz uzyskać ogólne zrozumienie tego, za co płacisz i czy są z tym związane jakieś długoterminowe koszty.

Ocena Twoich celów, oczekiwanych rezultatów i dostępnej przestrzeni pomoże nam ustalić, czy potrzebujesz specjalnych rozwiązań w twoim wirtualnym spacerze, i na tej podstawie zaproponujemy Ci spersonalizowaną ofertę. To, co sprawdza się u kogoś innego, nie oznacza, że sprawdzi się u Ciebie.

Należy pamiętać, że wszystkie ceny wirtualnych spacerów, zarówno w przypadku projektów mieszkaniowych, jak i komercyjnych, są jedynie szacunkami opartymi na naszym doświadczeniu. Koszty wirtualnych spacerów mogą się znacznie różnić w zależności od wybranego rozwiązania, miejsca zamieszkania, wybranego dostawcy i wielu innych czynników.

Jak obliczyć cenę wirtualnego spaceru?

Głównym czynnikiem wpływającym na to, jak wyceniamy nasze wirtualne spacery 360 stopni jest liczba panoram, które musimy wykonać, aby skutecznie zaprezentować daną przestrzeń.

Powierzchnia firmy lub mieszknia to świetny sposób na oszacowanie ceny wirtualnego spaceru. Nie jest to jednak ostateczny czynnik, ponieważ niektóre wnętrza mają bardziej otwarty układ niż inne.  Oznacza to, że do wykonania wirtualnego spaceru 3D lub 360° może być potrzebne mniej panoramicznych zdjęć i odwrotnie. Czasami małe firmy lub domy są pełne zakamarków, co z kolei oznacza więcej zdjęć sferycznych koniecznych do zaprezentowania danej przestrzeni.

Ile kosztuje wirtualny spacer po domu?

Cena wirtualnego spaceru po nieruchomościach mieszkalnych wynosi od około 700 zł (+VAT) dla małych mieszkań i wzrasta w miarę zwiększania się metrażu

Profesjonalista zeskanuje dom w 3D, aby właściwie uchwycić całą posiadłość. Ale to nie wszystko. To, co dzieje się później, decyduje o jakości wirtualnego spaceru i jego funkcjonalności. Dlatego postprodukcja (montaż) jest nieodzowną częścią tego procesu.

Ceny wirtualnych spacerów w dużej mierze zależą od wielkości nieruchomości, skali i jej złożoności. Na przykład wirtualny spacer po kawalerce zajmie znacznie mniej czasu i wysiłku niż po dużej wiejskiej posiadłości z sześcioma sypialniami. Większość dobrych dostawców wirtualnych spacerów będzie w stanie całkiem dobrze oszacować koszt na podstawie przybliżonego metrażu nieruchomości.

Rozmiar nie jest jedynym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jednak złożoność nieruchomości może odgrywać ważną rolę w określaniu kosztu wirtualnego spaceru po domu. Stary domek z mnóstwem małych wnęk, krętymi schodami i ciasnymi przestrzeniami na poddaszu może być trudniejszy do skanowania 3D niż nowoczesna nieruchomość o podobnej powierzchni kwadratowej. Jeśli uważasz, że Twoja nieruchomość może mieć jakieś wyjątkowe lub nietypowe cechy, ważne jest, aby porozmawiać z dostawcą wirtualnych spacerów i poinformować go, zanim przyjedzie na miejsce, aby zapobiec niespodziewanemu wzrostowi kosztów.

Jeśli interesują Cię ceny wirtualnych spacerów po nieruchomościach, dowiesz się, że wielu dostawców oferuje również zniżki właścicielom nieruchomości, agentom nieruchomości lub deweloperom, którzy chcą utworzyć więcej niż jedną wirtualną wycieczkę po mieszkaniu. Jeśli więc myślisz o wprowadzeniu wirtualnych spacerów po więcej niż jednym wnętrzu, napisz do nas, a wycenimy dokładnie Twój pomysł.

Cena wirtualnego spaceru komercyjnego – jak się ją oblicza?

Nadal obowiązują te same czynniki, które określają cenę wirtualnego spaceru po mieszkaniu, jednak projekty komercyjne różnią się znacznie w zależności od miejsca. Lokalna restauracja będzie (prawdopodobnie) miała zupełnie inny rozmiar i kształt niż 12-piętrowy biurowiec w centrum miasta.

Każdy klient może mieć bardzo różne cele, które chce osiągnąć dzięki wirtualnemu spcerowi: siłownia może chcieć zwiększyć liczbę nowych członków, placówka edukacyjna chce przyciągnąć chętnych do nauki, galeria może planować przybliżyć wirtualnie wystawę i wstępnie ją zaprezentować, agent nieruchomości komercyjnych może chcieć po prostu zaprezentować piękną przestrzeń potencjalnym najemcom.

Wszystkie te rzeczy i więcej określają cenę wirtualnego spaceru. Komercyjne wirtualne spacery zaczynają się już od 500 (+VAT) zł dla małych pomieszczeń w oparciu o przestrzeń fizyczną, zakres projektu, cele, jakie ma osiągnąć.

wirtualne spacery
wirtualne spacery

Jaki jest rozmiar przestrzeni?

Plany pięter mogą być niezwykle pomocne, ale znajomość przynajmniej przybliżonego metrażu zwykle pomaga zawęzić koszt spaceru. Wiemy, że czasami uzyskanie tych informacji może być trudne, zwłaszcza jeśli jest to starsza przestrzeń handlowa, w której plany pięter mogą zostać utracone lub nieaktualne. Jeśli nie jest możliwe uzyskanie planów pięter lub przybliżonego metra kwadratowego, zwykle wystarczy kilka zdjęć przestrzeni / obszarów, które chcesz uwzględnić w wirtualnej wycieczce, aby sporządzić oszacowanie.

Jakie są Twoje cele?

Posiadanie jasnego obrazu tego, kto będzie odbiorcą Twojego wirtualnego spaceru może być bardzo przydatne, Na przykład jedna siłownia może być atrakcyjna dla zapalonych fanatyków fitnessu, podczas gdy inna może chcieć czuć się przystępna dla początkujących nowych członków. Zrozumienie rynku docelowego Twojego wirtualnego spaceru pomoże nam znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Dokładna cena wirtualnego spaceru — uzyskaj wycenę już dziś

Istnieje wiele innych czynników, które mogą mieć wpływ na cenę wirtualnego spaceru, takich jak 3D vs 360, interaktywne znaczniki danych i funkcjonalność VR, aby wymienić tylko kilka. Jeżeli potrzebujesz więcej wyjaśnień, zadzwoń do nas.

Mamy nadzieję, że lepiej rozumiesz potencjalną cenę, w tym ogólny zakres cen wirtualnych spacerów mieszkaniowych i komercyjnych, oraz czego możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się na zakup wirtualnego spaceru. Jak wspomnieliśmy, wszystko tutaj jest po prostu szacunkowe, a ostateczna cena może się nico różnić Jeśli chcesz poznać rzeczywistą cenę wirtualnego spaceru dla Twojej konkretnej sprawy, chętnie Ci pomożemy. Po prostu opowiedz nam o swojej nieruchomości lub firmie poniżej, a my sporządzimy spersonalizowaną, niezobowiązującą wycenę.

wirtualne spacery
wirtualne spacery
wirtualne spacery 3d
wirtualne spacery 3d

Formularz kontaktowy:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt wirtualnej wycieczki i zobaczyć, ile będzie kosztował.

Jeżeli interesują Cię podobne rozwiązania fotograficzne i filmowe, dzięki którym lepiej wypromujesz swoją ofertę, zapisz się do newslettera a otrzymasz 50% zniżki na pierwszą usługę: