wirtualne spacery
wirtualne spacery

Wirtualny Spacer Google

Czym jest Wirtualny Spacer Google Street View

Wirtualny spacer połączony z wizytówką Twojej firmy w Google Maps. Największa wyszukiwarka na świecie w swoich mapach posiada opcję Street View, z którą można połączyć Twój biznes. Wykorzystaj siłę Google i stwórz wirtualny spacer w swojej firmie. To oryginalna i nowoczesna promocja, za którą płacisz tylko raz, a dzięki niej Twój lokal będzie wyróżniony w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Wirtualny spacer Google to najlepsza forma prezentacji Twojej przestrzeni w Internecie.

Dodanie wirtualnej wycieczki po Twoim lokalu do Map zapewnia wszystkie korzyści, jakie daje technologia Google Street View:  większą ekspozycję, bardziej szczegółowe informacje o firmie oraz większą liczbę wizyt w Twojej lokalizacji.

Wirtualne wycieczki Google działają w tym samym systemie co wyszukiwarka Google i Google Maps, zwiększając w ten sposób liczbę odwiedzin w Twojej firmie, a tym samym sprzedaż.

Jakie korzyści daje Wirtualny spacer Google

Jeśli prowadzisz firmę i zależy Ci na zwiększeniu jej widoczności, możesz wyróżnić się w Mapach Google. Wysokiej jakości zdjęcia 360° w wizytówce firmy przełożą się na pozytywne wrażenia użytkowników i mogą ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy. Wirtualne spacery pozwalają klientom zajrzeć do Twojego lokalu z wyprzedzeniem i zwiększają jej widoczność w internecie.

wirtualne spacery
wirtualne spacery
wizytowka google
wizytowka google
wizytowka google maps
wizytowka google maps
mapy google spacer
mapy google spacer

62% użytkowników preferuje wizytówki ze zdjęciami wnętrza sklepu.

Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem dwa razy częściej zwracają uwagę użytkowników.

Wizytówki ze zdjęciami sferycznymi wzbudzają zaufanie i z większym o 78% prawdopodobieństwem będą postrzegane jako wiarygodne.

Średnio 41% wyszukiwań firmy w Mapach Google prowadzi do wizyty w sklepie.

Zdjęcia sferyczne i wirtualne spacery Google pozwalają poprawić wyniki wyszukiwania

Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf
Google Street View rekomendowany fotograf

Pozyskaj klientów dzięki wirtualnym wycieczkom Google Street View.

Zdobądź zaufanie klientów i ułatw im znalezienie Twojej firmy, zapraszając ich na wirtualny spacer po jej siedzibie w Street View. Jeśli potrzebujesz aktualnych zdjęć sferycznych, by zaprezentować w Street View świeżo odnowioną fasadę budynku, w którym mieści się Twoja firma, lub chcesz przygotować atrakcyjny wirtualny spacer po jej siedzibie, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

 • Kontaktuj się z klientami za pomocą najczęściej używanej wyszukiwarki i technologii mapowania na świecie.

 • Street View to pełny spacer 360° po Twojej firmie za pomocą najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie.

 • Spacer umożliwia klientom, którzy znaleźli Cię przez Google, Mapy Google i Street View, wejście do Twojej firmy i zobaczenie jej wnętrza oraz „spacer po okolicy”.

 • Zapewnia Twojej firmie wyjątkowe i ekscytujące doświadczenie marketingowe, które Twoi klienci będą oglądać, cieszyć się nimi, udostępniać je i wchodzić z nimi w interakcje.

 • Twoja wycieczka 360° może zostać zintegrowana bezpośrednio z Twoją witryną internetową i stronami na Facebooku.

 • Wyróżnij się z tłumu – to trend, który pomaga właścicielom firm być widocznymi dla klientów za pośrednictwem Google, Google+, Google Maps i Street View.

Jak powstaje wirtualny spacer Google

Realizacja wirtualnej wycieczki Google dla Twojej firmy jest szybka i łatwa. Proces ten trwa od 30 minut do 2 godzin, w zależności od wielkości lokalizacji. Zdjęcia sferyczne są następnie łączone i przesyłane do Map Google.

wizytowka google
wizytowka google

Wizytówka Google

Fotografując wnętrza w 360º zapewniamy ich wyświetlanie w wizytówce Twojej firmy w Google, umożliwiając innym przeglądanie Twoich „połączonych doświadczeń” bezpośrednio z wyszukiwarki Google i Map.

wirtualne wycieczki
wirtualne wycieczki

Strona internetowa i Facebook

Wirtualne wycieczki są niezwykle łatwe do osadzenia na Twojej stronie internetowej. Przyciągają wzrok, angażują i są interaktywne, co zwiększa konwersje i napędza sprzedaż. Podnoś zaangażowanie społecznościowe i zwiększaj liczbę polubień, łącząc się również ze stroną firmową na Facebooku.

wirtualne wycieczki
wirtualne wycieczki

Wynajem lokali i przestrzeń korporacyjna

Wirtualne spacery znacząco zwiększają liczbę rezerwacji wynajmu lokali, umożliwiając klientom odkrycie i faktyczne zajrzenie do Twojego lokalu, aby poczuć przestrzeń tak, jakby tam byli.

wirtualne spacery seo
wirtualne spacery seo

SEO

Jako oficjalnie zatwierdzony produkt Google, wirtualne spacery znacznie poprawiają wyniki wyszukiwania i optymalizację wyszukiwarek (SEO) dzięki ich integracji z Google i Twoją witryną.

wirtualne wycieczki
wirtualne wycieczki

Zwiększone wejścia

Wirtualne spacery 360° są w pełni kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Integrujemy je z oficjalną aplikacją Google Maps na systemy Apple iOS i Android, umożliwiając ludziom odkrywanie Twojej restauracji/baru/miejsca/firmy z dowolnego urządzenia.

wirtualny spacer po retauracji
wirtualny spacer po retauracji

Rezerwacje online

Nowi klienci rozważający wizytę w restauracji/barze/hotelu chcą wiedzieć, jak jest w środku. Wirtualne spacery odpowiedzą na to pytanie, prezentując charakter i wygląd Twojej przestrzeni, co przełoży się na zwiększoną liczbę rezerwacji.

Spacer połączony z wizytówką Google Maps

 • Obecność Twojej firmy w największej mapie internetowej - Google Maps, dzięki czemu Twoją firmę zobaczy każdy, co przekłada się na większą liczbę wyświetleń i zaangażowanie klientów.

 • Wirtualna wycieczka Google jest połączona z wizytówką Twojego biznesu.

 • Wejdź z poziomu ulicy Google Street View do swojej przestrzeni.

 • Brak abonamentu – jednorazowa opłata.

 • Wirtualny spacer w Google można umieścić w mediach społecznościowych lub na stronie internetowej.

 • Atrakcyjne, profesjonalne zdjęcia 360° to wysokiej jakości promocja wzmacniająca wizerunek.

 • Wirtualne spacery Google pozwalają zapoznać się z Twoją firmą bez wychodzenia z domu.

Jeżeli interesują Cię podobne rozwiązania fotograficzne i filmowe, dzięki którym lepiej wypromujesz swoją ofertę, zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (newsletter) na podany adres e-mail

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt wirtualnej wycieczki 3D i zobaczyć, ile będzie kosztował.

Formularz kontaktowy: