WIRTUALNA TURYSTYKA

Większość z nas, gdy decyduje się wyruszyć w podróż, rzadko robi to bez przygotowania, zwłaszcza gdy wiąże się to z podróżą do odległych miejsc lub z wieloma przystankami. Oprócz logistyki (który środek transportu wybrać? Który hotel?), miejsce docelowe musi wzbudzać ciekawość podróżnika. Wirtualne wycieczki 360° pomagają zrobić wstępne rozpoznanie miasta lub konkretnego miejsca na długo przed wyjazdem. Wizyty te pozwalają podróżnym sprawdzić wiele szczegółów w zaciszu własnego domu, bez niepotrzebego marnowania czasu. Wraz z rozwojem taniej turystyki, sektor turystyczny był w ostatnich latach świadkiem prawdziwej rewolucji. Zmiana ta pociąga za sobą silniejszą konkurencję między różnymi podmiotami i profesjonalizację ich działań komunikacyjnych. Wszyscy profesjonaliści w branży, menedżerowie transportu, przewodnicy, menedżerowie hoteli czy muzeów uatrakcyjniają swoje oferty i szerzej je rozpowszechniają.

WIRTUALNY SPACER PO PAŁACU W FALENTACHWIRTUALNY SPACER PO PAŁACU W FALENTACH
Wirtualny spacer po muzeumWirtualny spacer po muzeum

Monopolis Łódź

Monopolis to jeden z pofabrycznych terenów Łodzi, który zyskał zupełnie nowy design i przeznaczenie w budynkach i na dziedzińcu dawnych Zakładów Monopolu Wódczanego. Obecnie zlokalizowane są tu restauracje, kawiarnie, biura, a także galeria sztuki współczesnej i teatr.

Pałac w Falentach

Zapraszamy Cię na wirtualną wizytę w Pałacu w Falentach, gdzie możesz poznać go bliżej i cieszyć się jego urodą i historią, a jednocześnie zainspirować się do planowania swojej własnej podróży. W pełni zanurz się w tej fascynującej historii i architekturze, a potem wybierz się osobiście, by doświadczyć tego klejnotu na własne oczy.

wirtualny spacer po muzeumwirtualny spacer po muzeum

Zamek w Szydłowcu

Zamek w Szydłowcu, znany także jako Zamek Królewski w Szydłowcu to imponująca budowla o bogatej historii. Został zbudowany w XIV wieku i wielokrotnie przebudowywany w różnych stylach architektonicznych, co czyni go interesującym miejscem do do poznania historii i kultury regionu.

wirtualny spacer warszawawirtualny spacer warszawa

Pomnik ofiar katastrofy samolotu Kopernik

Na Warszawskim Okęciu, kilkaset metrów od największego w Polsce portu lotniczego znajduje sę niezwykły pomnik. 14 marca 1980 roku na terenie Fortu Okęcie w Warszawie rozbił się samolot pasażerski Ił-62M "Mikołaj Kopernik" należący zginęły wszystkie osoby znajdujące się na jego pokładzie - 77 pasażerów (w tym piosenkarka Anna Jantar) oraz 10 członków załogi. Wirtualny spacer przybliży Wam to miejsce pamięci.

Żyrardów

Żyrardów zachował unikatowy układ przestrzenny osady przemysłowej z lat 70. XIX wieku o dużych walorach architektonicznych, urbanistycznych oraz pejzażowych. Zapraszamy na wirtualny spacer nad miastem.

Czarniecka GóraCzarniecka Góra

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój projekt wirtualnej wycieczki i zobaczyć, ile będzie kosztował.